• Is it your first visit? Find answers on frequently Asked Questions.

  Jak se přihlásit?

  Pokud nemáte nabité moschnáky nelze se přihlásit na hodinu. Pokud nejste přihlášeni, nelze rezervovat místo. Platba na místě je 350,- lekce! Moschnaky je možné dobít těsně před hodinou - jednoduše koupíte kupón, a provedete rezervaci hodiny

  Jak se přihlásit na hodinu

  Zaregistruj se na našich stránkách. Zadej email, zvol si heslo a dostaneš se do uživatelského účtu.
  V účtu doplň své jméno, telefonní číslo a ,pokud chceš, tak i fotku a datum narození. Tyto informace jsou viditelné jen pro přihlášené uživatele. 
  Teď už si můžeš dobít Moschnáky (1Kč = 1 Moschnák). V horní růžové liště klikni na "Dobít kredit". Kredit můžeš dobít dvěma způsoby, buď zakoupením dobíjecího kupónu nebo bankovním převodem. Dobíjecí kupón zakoupíš ve studiu. Máme ho ve 4 částkách:
  cena
  200,- Kč
  800,- Kč
  1 600,- Kč
  2 400,- Kč

  Kód z kupónu přepíšeš do kolonky a klikneš na "Dobij Moschnáky" Moschnáky se Ti ihned přičtou do účtu.
  Platnost Moschnaku je 12 měsíců.
  Dodržujte předepsané hodnoty, nesmyslné částky vracíme zpět. Připsání kreditů trvá do tří dnů. Prosím počítej s touto prodlevou, nelze individuálně urychlovat.
  Po dobití Moschnáku už se můžeš hlásit na lekce. Klikni na "Lekce" v horní růžové liště a najdi si hodiny, na které se chceš přihlásit. Je možné se přihlásit na jednotlivé lekce nebo na všechny lekce v daný čas (tedy na kurz). Po přihlášení na lekce se Ti odečtou Moschnáky.
  Pokud rezervuješ celý kurz a nemáš dostatek Moschnaků na všechny lekce, systém tě přihlásí jen na tolik lekcí z kurzu, na kolik vystačí nabité Moschnaky.
  Hodinu můžeš zrušit do 18,00 předchozí den a Moschnáky se Ti vrátí zpátky do Moschničky. Později není možné se z kurzu odhlásit a pokud nedorazíš Moschnáky se Ti i tak odečtou. Náhrada hodin není možná.
  Pokud je v kurzu méně než 5 účastnic do 18,00 předchozího dne, kurz se automaticky zruší a Tobě přijde email o zrušení.
  Moschnáky nelze zpět směnit za peníze, lze je pouze převést na druhou osobu.
  Přihlášením do kurzu či na lekci stvrzuji, že se účastním na své vlastní nebezpečí a jakýkoliv úraz je na mou osobní zodpovědnost. O svém zdravotním stavu informuji lektorku před hodinou.
  Hodina je zpřístupněna 15 min před jejím začátkem a na lekci se dostavím v plné kondici. Odepřen vám může být přístup na hodinu pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Bez nároku na vrácení peněz.

  Multisport

  Můžeš se přihlásit na lekce, které jsou označeny v rozvrhu slovem Multisport. Pro přihlášení na jednu hodinu nebo na kurz musíš mít dobito alespoň 200 Moschnaku. Pokud na kurz nemůžeš dorazit je třeba zrušit hodinu do 18,00 předchozího dne. Pokud hodinu nezrušíš a nedorazíš, odečte se ti 200 Moschnaku a zruší se všechny tvé rezervace. Pro opětovnou rezervaci je nutné znovu dobít Moschnaky a provést opětovnou rezervaci. Pokud dorazíš 200 Moschnáků ti zůstane v Moschničce pro další použití. 

  Na lekce které jsou označeny jako multisport se lze přihlásit i v případě, že nevlastníš kartu multisport. Při vstupu na hodinu jste povinni načíst kartu, předložit doklad totožnosti a zapsat své údaje. Pokud nejsi v systému registrovaná jako multisport uživatel, platíš za hodiny plnou cenu i v případě, že multisport kartu vlastníš. Pokud chceš změnit typ účtu, napiš na moschna@dancenter.cz.

  Nejčastější otázky

  Pracuješ dlouhý krátký týden – nevadí, právě náš rozvrh ti bude vyhovovat, můžeš se přihlásit jen na takové hodiny na které můžeš dorazit. Lektorky jsou vyškolené a ví jak učit!
  Jsi tu poprvé a nelze se přihlásit? Patrně nemáš dobitý kredit. Můžeš přijít bez kreditu, ale nezaručíme ti, že bude volné místo. Nelze se registrovat po emailu nebo telefonu. Veškeré rezervace si řídíš sama a my nemůžeme do tvého účtu.
  Nelze zprovoznit email a už jsi u nás byla? Možná si se nechala deaktivovat a nechceš aby ti chodily emaily. Kontaktuj nás na emailu.
  Mohu přijít i když kurz začal? Jak bylo již napsáno, přijít můžeš, lektorky mají přesný plán a něco vymyslí. Pokud však kurz je u konce cca 3 poslední hodiny, nemá smysl chodit jako začátečník. Počkej si na další vypsaný.
  Chci ukázkovou lekci zdarma – Ukázkové lekce zdarma, nebo za symbolickou částku pořádáme vždy určité období, sleduj nás na FB. Pokud si jí prošvihla, dobij si kredit jen na jednu lekci.
  Poslala jsem peníze přes účet a ještě nedorazily – Na připsání z účtu si bereme 3 pracovní dny. Počítej i s tím že banka má zpoždění. Pokud je doba připsání delší než 4 dny, kontaktuj nás na emailu, možná jsi zapomněla připsat své jméno, nebo jsme platbu nemohly spárovat s účtem.
  Rozhodla jsi se skončit a chceš vrátit peníze. Vše řešíme individuálně. Nedobíjej si nesmyslně velké částky, které nejsi schopná vychodit. Možné je kredit převést na druhou osobu. Pokud jsi uživatelka Multisportu a chceš vrátit vklad 200,- pošli nám email se žádostí a číslem účtu.

  Kde koupím tyč a vybavení pro pole dance?

  U nás v Moschna pole dance center si můžeš koupit oblečení vhodné pro pole dance, stejně tak i doplňky a vybavení pro tanec.

  Tyče můžeš koupit u Europoles, které najdeš na webových stránkách www.tanecnityce.cz a díky naší vzájemné spolupráci, můžeš získat slevu 400 Kč na nákup, po zadání hesla "Moschna".

  Co bych měla všechno vědět, když jdu na svou první hodinu?

  Měla bys vědět, že pole dance je fyzicky náročnější sport a ze začátku to může být bolestivé a nesnadné. Našim základním cílem není naučit vás v co nejkratším čase ty nejhustější triky hlavou dolů (to je jen třešnička na dortu), ale specializujeme se na to, aby vás hodiny bavily, odreagovaly jste se a chodily k nám rády, ať už je vám 20 nebo 50, ať už máte veilkost 34 nebo 46.

  Na začátku nemusíš cvičit ve sportovních kraťáscích, ale budou ti stačit třeba legíny nebo oblečení vhodné i pro jiné indoorové sporty (sporty provozované v tělocvičně). Pole dance cvičíme bez bot a abys po tyči neklouzala, není dobré před lekcí používat tělové mléko nebo masti (pokud však kvůli zdravotnímu stavu mast musíš používat, je dobré se před lekcí vysprchovat - sprchy ve studiu jsou ti k dispozici).

  Cvičíme zásadně bez šperků, které by ti mohly být během cvičení na překážku.

  Na hodinu přijď o 10 minut dříve než je vypsán začátek, ať se stihneš včas připravit.

  Ručníky na otírání tyčí jsou k dispozici ve studiu a nápoje pro osvěžení se dají zakoupit přímo na místě.

  Své věci si můžeš ponechat v převlékárně, kde jsou k dispozici uzamykatelné skříňky.

  V neposlední řadě bys měla vědět, že jsme tu prima parta a všechny jsme jednou začínaly stejně jako ty.

  Nabízíme vystoupení.

  Chcete si objednat vystoupení, soukromou oslavu, rozlučku se svobodou, teambuilding, nebo jen tak se seznámit s tyčí? Není problém, vše je moschné domluvit. Nebojte se nás zkontaktovat na emailu či telefonu. Upozornění - studio pro soukromé účely nepronajímáme! Máme ho rády:)

  Jaká jsou zdravotní omezení pro pole dance?

  Jakýkoliv druh sportu vyžaduje dobrý zdravotní stav. U pole dance tomu není jinak. Pokud si nejsi jistá, poraď se svým odborným lékařem. O jakýchkoliv omezeních informuj svou lektorku na začátku hodiny.

  Těhotenství, astma nebo fyzická indispozice nemusí být překážkou. Je však nutné dopředu se svou lektorkou pole dance konzultovat náročnost cviků.

  Samozřejmostí je, že pokud trpíš infekčním onemocněním (třeba chřipka), na hodinu nepřijdeš, abys nenakazila ostatní